- Reklama -události
DomůRady a NávodyUlevte vašim svalům nejen v těhotenství s pomocí hořčíkového oleje

Ulevte vašim svalům nejen v těhotenství s pomocí hořčíkového oleje

- Reklama -aktualita

Mnoho žen pociťuje v těhotenství napětí ve svalech, především v nohách. Magnézium je jim předepisováno ve vyšších dávkách i kvůli tvrdnutí břicha. O své svaly se i v těhotenství, ale nejen v těhotenství, můžete starat s pomocí hořčíkového oleje.

Hořčíkový olej a jeho vliv na naše zdraví

Hořčíkový olej v těhotenství, ale nejen v něm, i v běžném životě nebo třeba při sportu, pomáhá k regeneraci našich svalů. Je skvělé ho použít i při svalovém napětí, bolesti svalů, zranění svalů nebo při či po sportu nebo jen tak k relaxaci. Chlorid hořečnatý tekutý roztok rozpustný ve vodě lze použít jako masážní olej. 5 ml magnesiového oleje poskytuje 508 mg hořčíku. To tedy platí, když mluvíme o hořčíkovém oleji 1000 ml od Woldo Health. Jde o hořčíkový olej Zechstein, který je nejvíc doporučovaný hořčíkový olej na světě.

Proč právě hořčíkový olej Zechstein?

Jde o hořčíkový olej vysoké kvality z čistě přírodního zdroje. Jde o místo, kde bývala moře, a toto místo je 250 000 000 let staré. Magnesiový olej je vyroben bez chemického a tepelného ošetření. Přípravek plný hořčíku je určen k vnějšímu použití, a dopřejete si vysoké dávky s 31 % chloridem hořečnatým.

Použít jej můžete jako masážní olej, ale také lze přidat koncentrovaný nenasycený roztok chloridu hořečnatého i jako přísadu do vany při koupání, nebo do lázně pro nohy. Magnesium může přispět k zabránění bolestivých křečí i křečovitých stahů srdce. Transdermální podání je dnes považováno za nejvhodnější způsob doplnění chybějících přírodních látek. Zvolit můžete gel, krém nebo tekutinu i hořčíkový sprej.

Mg olej je testován a balen v Německu za standardů nejvyšší kvality. Můžete jej použít na břicho, nohy, záda, lýtka i ruce. Nechte 10 – 15 minut působit, pak zbytek opláchněte nebo otřete.

- Reklama -podnikatel
- Reklama -PR články
Nejnovější články
- Reklama -PR články
Další články autora
- Advertisement -podnikatel