- Reklama -události
DomůMagazínSvatbu či firemní akci na Farmě Michael s jedinečným zážitkem

Svatbu či firemní akci na Farmě Michael s jedinečným zážitkem

- Reklama -aktualita

Farma Michael není žádnou novostavbou, jedná se o historický objekt, kterého se ujal správný majitel a ten se rozhodl smutné ruině vdechnout nový život. Není pochyb o tom, že se celá přestavba povedla. Stranou nezůstalo ani okolí. I rozsáhlé polnosti, pastviny a rybníky, byly upravené tak, aby poskytovaly útočiště před běžným životem a zábavu pro desítky lidí. Tak vznikla dechberoucí a osobitá Farma Michael. Vhodné místo pro uskutečnění firemní akce či svatby na vysoké úrovni.

Firemní akce v soukromí

Na Farmě Michael budete mít celý objekt pouze pro sebe. Dopřejte si jedinečnou pohodu, soukromí a také krásné okolí. Podle spokojených zákazníků je za hradbami jiný svět, vládne zde bezpečí, spokojenost a harmonie. Jestliže plánujete významné firemní večírky, farma bude tím správným místem. Najdete zde velké vyžití – například golfové hřiště, vyjížďky na koních i možnost využití specializace fyzioterapeuta, bazén, vířivku, wellness a mnoho jiného.

Co jistě potěší každého z nás, je špičková gastronomie. Vaří zde zdejší profesionálové, kteří získali zkušenosti v nejlepších restauracích v Evropě a někteří i v USA. Nečekejte ale žádné krevety či chobotnice. Farma nabízí takové kulinářské speciality, které odpovídají konceptu farmy. Co stojí vskutku za zmínku, je fakt, že jídlo, které zde ochutnáte, vzniklo i se surovinami na zdejší farmě či blízkém okolí. Vychutnejte si selátko, krůty, kachny, nebo raději štiku z místního rybníčku? Díky gastronomii si objekt získal ocenění Farma roku 2015 a Svatební místo roku 2017.   

Svatba jako z té nejkrásnější pohádky

Pro jedinečné soukromí a klid, vyhledalo farmu mnoho známých osobností. Například Taťána Kuchařová, pilot Formule 1 a mnoho dalších si zde řeklo své ano. Zažijte na farmě i vy nezapomenutelnou svatbu, která se vám vryje do paměti a nikdy ji z ní nevymažete. Svatba v přírodě vždy byla a bude ideální.

Ihned po svatebním obřadě nemusíte utíkat domů, čeká vás tu spousta zábavy, prostoru a možností. Velkou výhodou je svatba na klíč. Vyškolení specialisté se vám postarají jak o výzdobu, tak i dokonalou gastronomii.

- Reklama -podnikatel
- Reklama -PR články
Nejnovější články
- Reklama -PR články
Další články autora
- Advertisement -podnikatel