- Reklama -události
DomůMagazínSpokojený zákazník důvěřuje originálu Geberit

Spokojený zákazník důvěřuje originálu Geberit

- Reklama -aktualita

Společnost Geberit vyrobila svoji první podomítkovou splachovací nádržku již před 57 lety a během tohoto období ji neustále vylepšuje a zdokonaluje. Podomítkové nádržky nastavily nové trendy v koupelnovém designu, kdy se všechna technická zařízení začala skrývat za zeď.

Dnes, po více než pěti desetiletích, se toto řešení se závěsnou toaletou stává standardem v našich koupelnách. Svědčí o tom i přes 60 milionů podomítkových WC nádržek Geberit prodaných po celém světě, z nichž přes 2 miliony se nacházejí v českých a slovenských domácnostech. Jejich obliba má celkem racionální kořeny – snadno se instalují, poskytují spolehlivý provoz po dlouhá desetiletí, snadno se udržují a koupelny díky nim působí moderně, úhledně a čistě.

Jako poděkování za dlouholetou důvěru, kterou prokazujete našim výrobkům jsme pro vás připravili 21 špičkových sprchových WC Geberit AquaClean Sela, které vás po použití toalety umyjí a nabízí spoustu dalších zajímavých funkcí včetně nočního orientačního světla. Vyhrát je můžete v rámci výherní akce Nabídka 2021 až do listopadu 2021. Stačí si i zakoupit jeden z akciových originálních podomítkových systémů Geberit a zaregistrovat se na naší webové stránce.

- Reklama -podnikatel
- Reklama -PR články
Nejnovější články
- Reklama -PR články
Další články autora
- Advertisement -podnikatel